Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na łęczyce !
#1
Witam !
Jest ktoś chętny na wspólne poszukiwania ? W grę wchodzi Łęczyca Tum Topola Królewska Kwiatkówek
Odpowiedz
#2
Jestem chętny Smile
Ale ostatnio czytałem w regionalnej gazecie ze jakiś poszukiwaczy policja goniła az 3 km - dorwali biedaków
Odpowiedz
#3
Kolego jackowski1 właśnie jazzman-a dybneli :->
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#4
i pewnie jacowskiego1 też buchną jeżeli tak bardzo będzie chciał Wink Big Grin
Odpowiedz
#5
Powaznie???
Skąd wiecie?

czyli trzeba poćwiczyć biegi długodystansowe......
Odpowiedz
#6
:lol: :lol: Obawiam się że biegi ci za bardzo nie pomogą.Ale jak zdecydujesz się uciekać to bedę trzymał kciuki za ciebie.
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#7
A może zamiast ćwiczyć biegi po prostu nie kopać tam gdzie powinni kopać archeolodzy...
To znacznie lepiej działa i daje 100% skuteczności w dziedzinie świętego spokoju i czystego sumienia.
Odpowiedz
#8
i sprawy "umawiania" się na grzybki pozostawić między sobą Wink
Odpowiedz
#9
zbierzecie nieodpowiednie - jajeczniczka i was "pogonią" Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#10
Może i sobie coś wkręcam ale jak na moją głowę to ten styl pisania nie pasuje mi do jazzmana Big Grin Pozatym watpie zeby po takich przygodach tak otwarcie sie oferował na forum podając lokalizacje ewentulanych poszukiwań.
:mrgreen: :mrgreen:
Moze to jakas podpucha ? ;-)

PS: Kuuurde... Poczulem sie jak CSI Kryminalne Zagadki Eksploracyjne :cwaniak:
Odpowiedz
#11
Świstak luknij na datę zamieszczenia postu jazzmana.
Pozdr MJ
Odpowiedz
#12
Witam szanownych Starszych i Młodszych kolegów

Jeśli cos mógłbym dodać w w/w temacie to z tego co wiem (wyczytałem), nieszczęśni poszukiwacze spokojnie przeszukiwali sobie koryto rzeczki, a na nieszczęście prawdopodobnie znaleziono u nich CAŁE naboje których posiadanie jest raczej karalne....
Może gdyby nie zaczęli uciekać......
I nikt nie rozkopywał tu żadnych stanowisk archeologicznych

pozdrawiam
Odpowiedz
#13
Dobra powiem co sięstąło bo co tu widzę to brak mi słów. Jazzmana i jego kumpla zauważyła policja jak idą z wykrywaczami ( nie szukali już bo teren niewypał ( dosłownie)). Tamte cepy zaczęły uciekać na widok policji i w końcu (po 3 kilometrach ich złapali. Jazzman miał przy sobie dwie łuski i szrapnela a ten drugi 3 monety ( boratynka grosz z 33 roku i kopiejkę z 1911 chyba) okazało się potem na komisariacie że ten z którym jazzman był na wykrywce miał w torbie jeszcze kilka rzeczy ( kulki napoleonki i jakieś ozdoby ) i 2 pociski. Także jazzman ma mniej przerąbane od tego drugiego bo to przy nim znaleźli amu . Kosmos :alien:
Run Forrest ! Run !!!!!! - Jenny Curran do Forresta Gumpa ( jazz żadnych skojarzeń z tobą )
Odpowiedz
#14
Wiadomo coś o jazzmanie?
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#15
Czekam co i jak. Mam systematycznie co jakiś czas napady padaczki z powodu braku wykrywacza. Już nawet robię na działce u wujka co się buduje byle coś pokopać ;-) Mam nadzieje że dobrze się wszystko skończy.
Kto nie był buntownikiem za młodu ten na starość będzie świnią.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości