Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Remiza na Sienkiewicza
#1
Podpalono dawną remizę strażacką na ul.Sienkiewicza.Policja podejrzewa celowe podpalenie, budynki nadają sie tylko do wyburzenia.A teraz trochę faktów dotyczących tego czyja jest to własność, bo kilkoro moich znajomych chciało to wynająć i zagospodarowć na lecznicę dla zwierząt, ze szpitalem, tymczasowym schroniskiem itd i stąd to wiem.Obiekt ten dostała Gmina Żydowska w Łodzi w zamian za inną nieruchomość którą posiada Gmina Miejska Łódź.Gmina Żydowska sprzedała firmie, która jest prawdopodobnie firmą widmo, nigdy nie udało się z nimi skontaktować (relacje moich znajomych).Dziwne nieprawdaż?.........................
Ładny kawałek ziemi w centrum Łodzi.Budynek do wyburzenia i co dalej.
Zastanawiam się czy zacznę dostawać głuche telefony z racji tego co piszę?Jak ktoś chce to w poniedziałek podam nazwę właściciela nieruchomości.Taka informacja jest jawna i ogólnie dostępna.I nie może służyć do założenia jakiejkolwiek sprawy sprawy sądowej osobie udzielającej.
[Obrazek: belka.png]
Odpowiedz
#2
Rzeczywiscie ladny kawalek ziemi w centrum miasta ladna kase mozna za nia dostac szczegulnie ze niedaleko stawiaja TBSy :cwaniak:
Odpowiedz
#3
Wielka szkoda,że władze temu przypatrują się temu biernie , i udają że nic się stało. :chop:
"Bądź zawsze w myśli i czynach oficerem 28 p. Strz. Kan."
Odpowiedz
#4
Szkoda tych budynków. Po odnowieniu świetnie by sie prezentowały. Nie zdziwi mnie jak za jakiś czas powstanie tam market lub coś podobnego. Bo pewnie teraz jacyś eksperci powołani przez właściciela stwierdzą że te budynki trzeba wyburzyć.
Odpowiedz
#5
Witam.I oto naszym władzom chodzi . Po co im wydawać pieniądze na coś co im nie jest do niczego potrzebne.Najpierw trzeba sprzedać , potem doprowadzić do takiego stanu aby konserwator zabytków nie miał wątpliwości że trzeba to rozebrać. A na samym końcu pan prezydent znów powie z dumą że zniknęła kolejna rudera.A może tak przy okazji rozwalić pół Piotrkowskiej ? Myślę że nowy hipermarket w miejscu np. urzędu miasta bardzo by się wielu łodzianom spodobał. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości