Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
znikające posty ?
#1
Wczoraj wrzuciłem na forum posta w dziale artykuły/info prasowe ... zniknał jak kamień w wodzie ... co się dzieje ? Jakaś selekcja treści ? :dontgetit:

Dotyczył tej sprawy:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://wiadomosci.onet.pl/1723035,11,lodz_zatrzymano_archeologa_amatora,item.html">http://wiadomosci.onet.pl/1723035,11,lo ... ,item.html</a><!-- m -->

O co chodzi, że zniknął ? Masa podobnych postów jest na forum ...
Tylko guziki nieugięte
przetrwały śmierć świadkowie zbrodni
z głębin wychodzą na powierzchnię
jedyny pomnik na ich grobie
i dymi mgłą katyński las (...)
Odpowiedz
#2
Hej. Tak też to zauważyłem. Z tego co dowiedziałem się od firmy będącej dzierżawcą serwera - serwery są rozbudowywane i do poniedziałku mogą występować problemy techniczne.
Prawdopodobnie wczoraj zrobili backup bazy i zaaplikowali ją z pewnym opóźnieniem.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#3
Becik napisał(a):Pamiętam, że pare razy kiedys tu kilka rzeczy napisałem, a dzis widzę, że moje konto jest całkowicie czyste...
Zauważ, że posty nie są zliczane z każdego działu forum. Być może wybierasz akurat te, które nie wnoszą nic szczególnego w swej treści, dlatego masz zerowy licznik.
Odpowiedz
#4
.
Odpowiedz
#5
resty napisał(a):No i niektórzy moderatorzy wycinają niepasujące im teksty a nawet całe tematy bez porozumienia z autorami.
Efekt jest jak za komuny - czują władzę więc z niej korzystają a cenzura działa na całego
Resty, zaskakujesz mnie. Coś ci zniknęło ostatnio?
Odpowiedz
#6
resty napisał(a):No i niektórzy moderatorzy wycinają niepasujące im teksty a nawet całe tematy bez porozumienia z autorami.
Efekt jest jak za komuny - czują władzę więc z niej korzystają a cenzura działa na całego


Moderatorzy nie mają obowiązku konsultować swoje poczynania z autorami.Pokaż mi forum na którym moderator pyta/prosi o pozwolenie skasowania/edycji/przeniesienia tematu/postu.Nie rozbawiaj mnie....Bo już rozmawialiśmy na ten temat.

Oczywiście wszelakie działanie moderatorów musi mieścić się w pewnej normie.Natomiast żaden z nas nie będzie się tłumaczył każdemu z użytkowników co , jak i dlaczego.Bo wtedy nic innego byśmy nie robili tylko zajmowali się prowadzeniem forum zawodowo pobierając przy tym pensje.Przypominam iż forum jest darmowe, nie komercyjne , bez wyskakujących reklam itp.Utrzymywane jest ze składek stowarzyszenia i pełnie funkcje dodatkowego medium.

Forum jest tematyczne więc liczmy na jakość a nie ilość.Staramy się utrzymywać porządek.Nie miej pretensji że czasami ktoś coś usunie za dużo.Bo człowiek jest tylko człowiekiem i błędy się zdarzają.

Pozdrawiam wszystkich użytkowników i zachęcam do pisania postów.W razie jakiś problemów typu:"Skasowano mi posta bez powodu" proszę o wysłanie wiadomości pw.

"Nie taki moderator straszny jak go malują"
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#7
.
Odpowiedz
#8
Dziecinada po linii ..... twój wybór.W końcu mamy demokracje Smile
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#9
(24-12-2010, 14:04)KaDe napisał(a): Dziecinada po linii ..... twój wybór.W końcu mamy demokracje Smile
Dziecinada jak najbardziej,demokracja zdecydowanie nie ,raczej czysty komunistyczny stalinizm Dodgy
Usuwanie tekstów to pikuś , ostatnio jak coś moderatorowi uważającemu się tu za Boga nie pasuje to poza usuwaniem posta od razu wątek zamyka.
Czy to jest demokracja i wolność słowa w internecie???
Nie dziwne że coraz mniej osób chce na tym forum cokolwiek pisać.
Jeśli post łamie regulamin tu jest jego miejsce:
Kosz
Dział przeznaczony dla postów łamiących regulamin. Posty są kasowane automatycznie po 7 dniach.
Wtedy inni też mogę ocenić zasadność usuwanych postów .
Odpowiedz
#10
Pogięło cię, Wiktor?
Jakie usuwanie postów?!

Wygrzebałeś temat sprzed 4 lat. Zamknąłem go, bo nie było powodu do dyskusji, ale skoro tak bardzo ci zależy, to proszę cię bardzo.
Możesz sobie już tam znowu dyskutować.

Do upojenia.
Odpowiedz
#11
To niestety nie jedyny temat w którym zamyka się możliwość swobodnej wypowiedzi.
Odpowiedz
#12
I nie ostatni.
Nie widzę powodu do zwijania pierdół.

EOT z mojej strony.
Odpowiedz
#13
(07-10-2012, 05:30)Xanadu napisał(a): I nie ostatni.
Nie widzę powodu do zwijania pierdół.

EOT z mojej strony.

Czyli jednak cenzura górą - niestety.
Odpowiedz
#14
O co chodzi, jaka cenzura? Jakie usuwanie postów? Gdzie, komu, kiedy? Spodziewam się przykładów.
Skoro temat jest wyczerpany - zamyka się go. Wyczerpany, to wyczerpany. Odgrzebywanie spraw zaszłych nie ma najmniejszego sensu.
Gość chciał aby usunięto jego profil i posty - co nastąpiło. Finito.
Nad czym się tu rozwodzić?
Odpowiedz
#15
Resty masz jakiegoś hopla z tą cenzurą. Cenzury żadnej nie ma, chyba że ktoś ewidentnie przegina ze słownictwem i trzeba to skorygować.
Jeżeli profil był skasowany, to wpisy mogły również zniknąć, chociaż jest opcja aby je pozostawić.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości