Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Okolice Lublinka
#1
Witam!!
Czy ktoś ż szanownych kolegów chodził może z piszczałą w okolicach lotniska???
Czy coś tam się trafia??nie chcę konkretnych namiarów tylko jakieś informacje czy coś tam wogóle wychodzi???Smile)
Pozdro dla wszystkich
Odpowiedz
#2
wszyscy :lol: :wypas: :cwaniak:
Odpowiedz
#3
No pochwalę się, że wychodzi i to większych kalibrów :lol: :wypas: :lol: a nawet cacka lotnicze. Jednak nie zachęcam do ich eksploracji :idiota: chyba że ktoś bardzo się chce rozerwać :vivalabamba: :chop:
"[gdy zaś przyjech]al przed pyeć źssyadl krol y [spojrzał] w pyeć a Mar[chołt leżał na twarzy u pr]ogu y spu[ściwszy spodnie, pokazywał mu] rzyć iay[ca."
Weyssenburger 1514 r.
Odpowiedz
#4
hehe,interesuje mnie raczej drobny kolorek
Dzięki,może tam skoczę,zobaczymy czy coś się trafi
Odpowiedz
#5
proszę szanownych eksploratorów o buszowanie na Lublinku w odległości co najmniej 400 metrów od Neru tam jest archeologia!!! jak zobaczę dziury w stanowiskach będę wiedzieć gdzie szukać winnych ;-)
pozdrawiam
MN
Idziesz Czesiu? No to choodź!
Odpowiedz
#6
Ja mieszkam przy samym lotnisku od strony starego wjazdu.
Poza łuskami wychodzą fenisie cynkowe , czasem jakaś odznaka .
Poza tym ponoć w tamtym roku chłopaki wykopali motor z ostatniej wojny.
Może to tylko plotka , ale mówi się ze został od razu do Niemiec sprzedany.
Widziałem nawet jak ktoś z obsługi szukał na płycie lotniska ,
tylko myślę że niewiele znalazł w tamtym miejscu .
Szukał gdzie żołnierze z pobliskiej nieistniejącej jednostki łączności mieli strzelana.
Jako dzieciak :baby: chodziłem tam kiedyś łuski po ślepakach zbierać :lol: .
Odpowiedz
#7
Na płycie lotniska ?Smile Hehe chyba wiadomo o kogo chodzi.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#8
Szczerze mówiąc ja nie wiem bo nie znam tej osoby.
Ja chodziłem wtedy ze swoim solarkim po jednej stronie płotu,
a kolega po drugiej.
Odpowiedz
#9
tem motocykl wykopano na terenie lotniska, dawnej jednostki czy w jego okolicy tzn w lasach między płotem jednostki a nerem, wiem że na ulicy chocianowickiej podczas kopania fundamentów pod nowy dom wykopano ziemianke w której znajdował sie Zündapp KS 750 lub BMW R75 czyli to by był 2 już taki motocykl a raczej 3 jaki widziałem w tamtych rejonach poniewaz jako dzieciak pod konec lat 80 widziałem bmw saharaw kolorze piaskowym którego remontował i użytkował jeden z mieszkanców chocianowic , dawno już go nie widziałem takze albo został sprzedany albo stoi zakmuflowany w domowym garażu
Odpowiedz
#10
Jak byłem w 6 klasie podstawówki (albo coś koło tego) na polu obok Lublinka razem z kumplem zatargaliśmy do naszej pani minę ćwiczebną Tongue NA SZCZĘSCIE BYŁA PUSTA BO KUMPEL JUŻ JĄ ROZKRĘCAŁ. Lublinek-brrrrrrrrrrrrrrrr :axe:
Odpowiedz
#11
Spory teren jest już za ogrodzeniem i raczej niedostępny do swobodnego łażenia :->
Odpowiedz
#12
Kiedyś chodziłem w okolicach,niestety bez rewelecji :cenzura:
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#13
Kade mi kiedys na googlowych mapach pokazywał że gdzies tam są jeszcze widoczne stanowiska dział flak.
Odpowiedz
#14
Działa są przyznam , Jeśli nie kojarzycie gdzie się znajduje to moge zaprowadzić Wink
Odpowiedz
#15
Podstawy po 7.5cm flak 97(f) są ok 200-300 metrów na północ w stronę Retkini, mniej więcej po osi Terminalu 1.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości